Imieniny

Data: 20 Maj 2019    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

PostHeaderIcon Dzień Bezpiecznego Internetu "Działajmy razem"

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, w celu podwyższenia poziomu wiedzy i propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Realizujemy w ten sposób kierunki polityki oświatowej państwa. W ramach przedsięwzięcia DBI w naszej szkole przeprowadzono szereg inicjatyw. Przeprowadzono prelekcje a uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne. Wykonali gazetki tematyczne i plakaty o zasadach bezpiecznego internetu. Klasy I-III brały udział w konkursie plastycznym a klasy IV-VIII w konkursie wiedzy o bezpiecznym internecie. Najlepsze prace z poszczególnych klas zostały nagrodzone. Są to Amelia i Patryk Waruszewscy kl. I, Maja Jacuńska kl. II, Marcel Malinowski kl. III, Wiktor Wilkowski kl. IV, Mateusz Figurski kl. V, Nikola Styborska kl. VI, Klaudia Stumska kl. VII i Dorota Figurska kl. VIII. Dziękujemy uczniom za udział i gratulujemy wysokich wyników. Galeria foto.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin