Imieniny

Data: 17 Luty 2019    |    Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz

PostHeaderIcon Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22. czerwca 2018 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. Uroczystość została poprzedzona Mszą Św. w Kościele Parafialnym pw. Jana Chrzciciela w Brzoziu Lubawskim. Po Mszy Św. odbył się uroczysty apel. Uroczystość zapoczątkowało wprowadzenie Sztandaru Szkoły. Uczestników przywitała Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim - Pani Anna Błaszkowska, witając zaproszonych gości: Panią Justynę Sobiesiak - Kierownika Referatu Oświaty, Promocji i rozwoju Gminy Kurzętnik, nauczycieli, Radę Rodziców: Przewodniczącą - Panią Justynę Styborską, Zastępcę - Panią Żanetę Rydzińską, Sekretarza - Panią Ewelinę Margalską, Skarbnika - Panią Emilię Mirosław, pracowników administracji  i obsługi oraz uczniów. Dyrektor Szkoły podsumowała bieżący rok szkolny, jednocześnie przypominając o zdobytych sukcesach i największych wyróżnieniach przypisanych w kierunku naszej szkoły. Zapoznała zebranych z listami Minister Edukacji Narodowej - Pani Anny Zalewskiej, Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty - Pana Krzysztofa Marka Nowackiego i Rzecznika Praw Dziecka - Pana Marka Michalaka. Pani Dyrektor podkreśliła wagę bezpieczeństwa podczas wakacji, zachęciła do zapoznania się z poradnikiem Ministra Edukacji Narodowej dla rodziców i opiekunów pn. „Bezpieczny wypoczynek." O głos poproszono Kierownika Referatu Oświaty oraz Przewodniczącą Rady Rodziców - Panią Justynę Styborską. Następnym punktem uroczystości było wystąpienie przodowników nauki, którzy zdobyli bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Uroczyste wręczenie dyplomów dla klas I-III oraz świadectw z wyróżnieniem dla klas IV-VII wraz z listami gratulacyjnymi dla rodziców to niezwykle ważna  chwila odzwierciedlająca  ciężką pracę włożoną w osiągnięcie wspólnego celu edukacyjnego i wychowawczego. Akcent artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy VII,  pod kierunkiem wychowawcy - Pani Justyny Nizgorskiej. Chór szkolny - pod kierunkiem Pani Haliny Rynkowskiej ubogacił wokalnie uroczystość, wykonując utwory nawiązujące do tematyki zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i czas poświęcony w zorganizowanie wydarzenia. Tym samym, życzymy jeszcze raz udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu z wakacji. Galeria foto 1. Galeria foto 2.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin