Imieniny

Data: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

PostHeaderIcon Festiwal Lekkoatletyczny „Bydgoszcz Cup"

29.05.2018 r. grupa 16 uczniów naszej szkoły wraz z przedstawicielami pozostałych szkół z terenu Gminy Kurzętnik uczestniczyła w Festiwalu Lekkoatletycznym „Bydgoszcz Cup". Na stadionie Zawiszy startowali zawodnicy z kilku krajów, wśród nich znalazła się także czołówka polskich lekkoatletów. W skoku o tyczce mogliśmy zobaczyć P. Wojciechowskiego i P. Liska, w biegu na 400 m wystąpiła cała medalowa sztafeta kobiet z ostatnich Halowych Mistrzostw Świata: Justyna Święty, Małgorzata Hołub, Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart. Ogółem rozegrano 13 konkurencji lekkoatletycznych. Honorowym gościem mityngu była Irena Szewińska. Przed głównymi zawodami wszyscy młodzi kibice mogli uczestniczyć w próbach sprawnościowych w miasteczku lekkoatletycznym oraz otrzymać dyplom i zrobić wspólne zdjęcie z Jackiem Wszołą, medalistą olimpijskim w skoku wzwyż. Udział w mityngu LA w charakterze kibiców pozwolił naszym uczniom poznać bliżej organizację zawodów w LA oraz poczuć atmosferę zmagań z udziałem najlepszych polskich lekkoatletów.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin