Imieniny

Data: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

PostHeaderIcon Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się 30 maja 2018 r. o godzinie 11:45 od ciepłych słów powitania przez panią dyrektor Annę Błaszkowską, która złożyła wszystkim uczniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Następnie głos oddała Przewodniczącej Rady Rodziców pani Justynie Styborskiej, która zapoznała wszystkich z harmonogramem tego dnia. Animatorzy zabawiali dzieci na sali gimnastycznej oraz na boisku. Klasy I - III oraz punkt i oddział przedszkolny ćwiczyli zumbę, a klasy IV - VII miały w tym czasie dyskotekę na sali. Nie zabrakło również innych atrakcji, m. in. puszczania balonów czy malowania twarzy. Na wszystkich uczniów w szkole czekały kiełbaski z grilla, popcorn, chłodzące napoje, a na ochłodę lody. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka. Galeria foto.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin