Imieniny

Data: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Ziemi.

26 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się akcja środowiskowa z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. W akcji wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na wstępie uczennica klasy VI przedstawiła ideę obchodów tego święta, a uczniowie klasy II pod kierunkiem pani Renaty Żywickiej przygotowali inscenizację tematyczną pod tytułem „Jaś i Małgosia w wersji proekologicznej". Każda klasa stanęła do konkursu na najoryginalniej przebraną grupę oraz wykonali transparenty z ekologicznymi hasłami. Całą akcją kierował pan Marek Dziekoński, który ogłosił konkurs na napisanie wiersza na temat „Nasza planeta-Ziemia". Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
za napisanie wiersza:
w kategorii klas I-III:
I miejsce: Wiktor Wilkowski z kl. III
w kategorii klas IV-VII
I miejsce: Nikola Styborska
II miejsce: Oliwia Gawińska
za najoryginalniej przebraną klasę:
w kategorii klas I-III:
I miejsce: klasa „0"
II miejsce: klasa II
III miejsce: klasa I
w kategorii klas IV-VII:
I miejsce: klasa VI
II miejsce: klasa V
III miejsce: klasa IV
W przebraniach i z transparentami odbył się przemarsz klas po terenie wsi i na zakończenie akcji nastąpiło symboliczne posadzenie drzewka na terenie szkoły, wręczenie dyplomów i słodkich upominków, które ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin