Imieniny

Data: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

PostHeaderIcon Powiatowy Turniej BRD .

24.04.2018 r. w Zespole Szkół w Bielicach odbyły się eliminacje powiatowe  Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym z udziałem zwycięzców eliminacji gminnych. Uczestniczyła w nich drużyna z naszej szkoły w składzie: K. Stumska, O. Ulińska, M. Różankowski i W. Sasinowski. Zgodnie z regulaminem zawodnicy  mieli do wykonanie trzy zadania: test z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdę rowerem po torze przeszkód. Po pierwszych dwóch konkurencjach na czoło wysunęły się dwie drużyny: SP w Mrocznie oraz reprezentacja naszej szkoły. Rywalizacja była wyrównana i obie ekipy miały w dorobku tyle samo punktów. O wszystkim miała zdecydować ostatnia konkurencja - jazda na torze przeszkód, emocje były więc do samego końca. Tor przeszkód okazał się mocna stroną naszych uczniów, przejechali go bardzo dobrze,  w tym Otylia i Michał przejechali go na 0 punktów karnych. W rezultacie w końcowej klasyfikacji nasi uczniowie zdecydowanie wygrali eliminacje i reprezentować będą nasz powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się w połowie maja w Elblągu. Warto też podkreślić, że najlepszym uczestnikiem turnieju w kategorii szkół podstawowych została Otylia Ulińska, za co uhonorowana została bonem podarunkowym  do wykorzystania w sklepie ze sprzętem elektronicznym. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy sukcesów  na eliminacjach wojewódzkich.

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin