Imieniny

Data: 20 Sierpień 2018    |    Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard

 

 

Dobrze zorganizowani Rodzice są wsparciem dla szkoły, siebie i dzięki temu dla swoich dzieci w szkole.


 

Rodzice i pracownicy naszej szkoły pracują wspólnie nad tym, aby dzieci czuły się w szkole miło i bezpiecznie. Przebieg różnych uroczystości, sposób rozwiązywania problemów, pomoc materialna potrzebującym, wygląd oraz wyposażenie pomieszczeń, itp. - na to wszystko mają wpływ Rodzice, którzy współtworzą szkolną atmosferę tak ważną dla przebywających w niej kilka godzin dziennie uczniów.

Strona internetowa naszej szkoły nie może się więc obejść bez części dedykowanej właśnie Rodzicom.

Skład Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018:

Przewodnicząca Rady Rodziców - Justyna Styborska

Z-ca przewodniczącej Rady Rodziców - Żaneta Rydzińska

Skarbnik - Emilia Mirosław

Sekretarz - Ewelina Margalska

 

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin