Imieniny

Data: 20 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Andrzejkowa zabawa

 

Dnia 29 listopada 2013r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VI. Imprezę  przygotował Samorząd Uczniowski. Podczas zabawy uczniowie mogli skorzystać z usług 3 wróżek (po 1 uczennicy z klas IV, V, VI), które przepowiadały przyszłość zainteresowanym. Wręczyły one uczniom kotyliony i zapoznały z regułami zabawy. Było przy tym bardzo dużo śmiechu i dobrej zabawy. Po zakończeniu andrzejkowych wróżb rozpoczęła się dyskoteka. Uczniowie mogli  poszaleć i potańczyć przy ulubionej muzyce. Dyskotekę uatrakcyjniły różne zabawy i konkursy np. konkurs z krzesełkami, taniec z balonikiem. Galeria zdjęć.

 

PostHeaderIcon II sesja Młodzieżowej Rady Gminy

Dnia   30 października 2013 r. w sali narad Urzędu Gminy Kurzętnik odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Gminy Kurzętnik. Sesję otworzyła Maja Cieszewska -  Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy. W porządku obrad przewidziano wybór Komisji Rewizyjnej. Na członków niniejszej komisji wybrano: Oskara Grządzielewskiego - uczeń Zespołu Szkół w Marzęcicach, Dominikę Malinowską - uczennica SP w Tereszewie, Weronikę Filipowicz - reprezentantka naszej placówki. W dalszej części spotkania rozmawiano na temat aplikowania o środki unijne w ramach programu „Młodzież" na wyjazd międzynarodowy na Litwę.


 

PostHeaderIcon Pasowanie na przedszkolaków

24 października 2013r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Była to pierwsza w tym roku szkolnym uroczystość, w której mogli uczestniczyć rodzice trzy i czterolatków z punktu przedszkolnego w Brzoziu Lubawskim. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Anna Błaszkowska oraz wychowawczyni grupy Ewa Zalewska.  Maluszki przedstawiły program artystyczny, w którym pięknie zaprezentowały się poprzez śpiew, recytację, taniec i grę na instrumentach. Po przedstawieniu dzieci wygłosiły tekst przysięgi, a następnie pani dyrektor czarodziejską kredką pasowała je na przedszkolaka. Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom, medal oraz drobny upominek. Po części oficjalnej rodzice wraz ze swoimi pociechami udali się na mały poczęstunek. Galeria zdjęć.


 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin