Imieniny

Data: 20 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Dzień Matki w klasach I-III

28 maja odbył się Dzień Mamy. Na początku uroczystości Pani Dyrektor Anna Błaszkowska powitała wszystkie mamy i życzyła udanej zabawy. Słowa do zgromadzonych przekazała również pani kierownik Referatu Oświaty Justyna Sobiesiak oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Grażyna Deranek. Uczniowie klas I -III przygotowali wiersze, piosenki, tańce dla swoich kochanych mam oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane prezenty. Uczniowie przygotowywali się pod opieką swoich wychowawców pani Ewy Leśniewskiej, Sylwii Żelaznej i Renaty Żywickiej. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Nie obyło się bez wspólnych tańców i śpiewów pod kierunkiem pani Haliny Rynkowskiej. To był bardzo udany dzień.
 

PostHeaderIcon Dzień Mamy w punkcie przedszkolnym.

Dnia 27 maja 2019 r. w punkcie przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Szkoły Pani Anna Błaszkowska, która złożyła wszystkim mamom życzenia z okazji ich święta. Wszystkie dzieci słowem piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Po części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach mam zauważyć można było jedno - wzruszenie i dumę swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom piękne laurki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, w którego przygotowanie włączyły się mamy. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.
 

PostHeaderIcon Photon w przedszkolu

Dzieci w przedszkolu mają możliwość zabawy z robotem Photon. Photon to interaktywny robot edukacyjny, który wprowadza dzieci w świat programowania. Uczy logicznego myślenia, nowych technologii, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwijania pamięci. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Interaktywny robot został przyjęty przez przedszkolaków z entuzjazmem i ciekawością.
 

PostHeaderIcon Zbigniew Burzacki - Sołtys wsi Brzozie Lubawskie

Dnia 13 maja 2019 r. gościliśmy w punkcie i oddziale przedszkolnym Pana Zbigniewa Burzackiego - Sołtysa wsi Brzozie Lubawskie. W bardzo ciekawy i interesujący sposób Pan Sołtys opowiadał dzieciom o swojej często niełatwej pracy na rzecz lokalnej społeczności. W ramach akcji czytelniczej „Czytanie na dywanie" nasz niezwykły gość przeczytał dzieciom bajki. Przedszkolaki podziękowały za poświęcony czas, a w dowód wdzięczności wręczyły pamiątkową laurkę. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy Panu Sołtysowi Zbigniewowi Burzackiemu za przyjęcie naszego zaproszenia.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin