Imieniny

Data: 20 Październik 2018    |    Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Szkolna dyskoteka

Dnia 20 maja 2014r. odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym dyskoteka dla uczniów klas IV-VI. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski. Uczniowie mogli poszaleć i potańczyć przy ulubionej muzyce. Dyskotekę uatrakcyjniły różne zabawy i konkursy np. konkurs z krzesełkami. O oprawę muzyczną zadbali: Filip Pawłowski oraz Filip Płotka. Opiekę sprawowała pani Marlena Kłosowska, natomiast nad nagłośnieniem czuwał pan Ryszard Krajnik.
 

PostHeaderIcon Powiatowy Konkurs Matematyczny - Arek znowu na podium

16. maja 2014roku w Bratianie odbył się kolejny etap konkursu matematycznego. Reprezentantami z naszej szkoły była Dorota Figurska z kl. III i Arkadiusz Urbański z kl. II. Do konkursu uczniów przygotowywała w kl. III p. S. Żelazna, w kl. II p. E. Leśniewska. Arek Urbański zdobył II miejsce.

Gratulacje!

 

PostHeaderIcon Gorączka Złota

Nasza szkoła jak co roku brała udział w konkursie Gorączka Złota organizowanym przez PCK. Konkurs polegał na zbiórce monet 1, 2, 5 groszowych. Zebrane pieniądze przeznaczone są na zakup sprzętu potrzebnego do nauki udzielania pierwszej pomocy  przedmedycznej. Koordynatorem etapu szkolnego była p. E. Leśniewska.

Wyniki etapu szkolnego:

I miejsce Wiktor Auda kl. III

II miejsce Piotr Waruszewski  kl. I

III miejsce Klaudia Stumska kl. II i Zieliński Wiktor kl. I

Wyróżnienia ( uczniowie, którzy zebrali ponad 1kg monet)

Gruzlewski W., Styborska N., Styborska W., Urbański A., Kołakowski J., Lewandowski J., Zieliński A., Świniarska E., Krajewska K., Mirosław A., Gronowska M., Gronowski B.

Wyniki poszczególnych klas:

Miejsce       klasa           ilość zebranych monet na 1 ucznia

I                 III                         1,30 kg

II                 I                          0,97 kg

III               II                          0,62 kg

IV                IV                         0,34 kg

V                 VI                         0,12 kg

VI                0                          0,05 kg

VII               V                          0,00 kg

Łącznie zebrano 43,9 kg monet.

Etap rejonowy

I miejsce - szkoła

I miejsce - Wiktor Auda - indywidualnie

W konkursie brało udział 17 szkół. Wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Szkoła otrzymała apteczkę I pomocy.

Gratulujemy!
 

PostHeaderIcon Finał wojewódzki Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

14. maja 2014 r. w Elblągu odbył się finał wojewódzki Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna naszej szkoły reprezentowała powiat nowomiejski. Uczestnicy mieli do wykonania cztery zadania: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, jazdę po torze przeszkód, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdę po miasteczku ruchu drogowego. W testach nasi uczniowie zajęli 1. miejsce, na torze byli na 6 miejscu, w pierwszej pomocy na 5 miejscu. Więcej trudności sprawiło miasteczko ruchu drogowego i wydawało się, że szanse na dobrą lokatę zostały utracone.

Tym większa była radość, gdy okazało się, że po podsumowaniu wszystkich konkurencji znaleźliśmy się na 2 miejscu, ustępując minimalnie reprezentacji z Nidzicy. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Kinga Płotka, Julia Rezmer, Marek Klonowski i Ernest Kroll.

Do konkursu przygotowywał ich R. Krajnik. Gratulujemy im wspaniałego wyniku Galeria foto

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin