Imieniny

Data: 28 Maj 2018    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Zasłużony dla sportu

 

W dniu 28.02.2014r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbyła się uroczysta Gala Sportu Gminy Kurzętnik, na której odznaczono brązową odznaką „Zasłużony dla sportu" pracownika naszej szkoły pana Ryszarda Krajnik - nauczyciela wychowania fizycznego. Trenera, który w roku 2013 osiągnął wysokie wyniki w sporcie w Gminie Kurzętnik. Odznaczenie wręczyła pani Anna Wasilewska, Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w imieniu Ministra Sportu i Turystyki.

Gratulując za osiągnięcia pragniemy złożyć wyrazy naszego uznania i szacunku życząc dalszych sukcesów.

 

PostHeaderIcon Teatrzyk "Czerwony Kapturek"

 

26 lutego 2014r. uczniowie z kółka taneczno-teatralnego przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z przedszkola i oddziału przedszkolnego przedstawienie kukiełkowe pt. "Czerwony Kapturek". Mali widzowie aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu, odpowiadali na zadawane przez aktorów pytania, a wilka wcale się nie bały Galeria foto

 

PostHeaderIcon Spotkanie z pracownikiem KRUS

 

Dnia 26.02.2014 r. gościliśmy panią Lidię Kołecką pracownika KRUS z Nowego Miasta Lubawskiego, która wystąpiła z krótką prelekcją na temat bezpieczeństwa na wsi.

Szczegółowo omówiła zasady bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie rolnym przy użyciu maszyn rolniczych.

Przypomniała także o konkursie plastycznym organizowanym przez KRUS „Nie podchodź zuchu do maszyny w ruchu". Zgłosiliśmy udział uczniów naszej szkoły w tym konkursie. Dziękujemy za cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, na pewno będą stosowane Galeria foto

 

PostHeaderIcon DBI

 

11 lutego 2014r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet". W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się w obchody DBI. Działania związane z bezpieczeństwem w sieci zaplanowane zostały od 10 lutego do 26 lutego i obejmowały całą społeczność uczniowską. W ramach akcji podjęto szereg działań mających na celu uświadomienie uczniom, jakie są zalety i wady Internetu.

Na stronie internetowej naszej szkoły została utworzona przez pana Zbigniewa Osmańskiego zakładka „Dzień Bezpiecznego Internetu" zawierająca zapowiedź akcji, jej ideę oraz prezentację multimedialną. Umieszczono sprawozdanie z obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim.

Mamy nadzieję, że odwiedzą ją nie tylko uczniowie, ale również rodzice. Dzięki temu zdobędą cenną wiedzę, która ustrzeże ich dzieci przed wieloma niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci.

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin