Imieniny

Data: 28 Maj 2018    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon I Wiosenny Powiatowy Konkurs Plastyczny – Koszyk Wielkanocny

W dniu 15.04.2014r. w Szkole Podstawowej w Marzęcicach ogłoszono wyniki "I Wiosennego Powiatowego Konkursu Plastycznego-Koszyczek Wielkanocny". Uczeń naszej szkoły Miłosz Kamiński z klasy V zajął II miejsce.

GRATULUJEMY!

Galeria foto

 

PostHeaderIcon Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe

 

11 kwietnia 2014r. w Nowym Mieście Lubawskim odbył się finał powiatowy Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Do zmagań przystąpiły reprezentanci 5 szkół z powiatu, zwycięzcy eliminacji gminnych. Uczestnicy najpierw pisali test z zakresu przepisów ruchu drogowego, następnie odbywali jazdę na torze przeszkód i wykonywali zadanie praktyczne z zakresu pierwszej pomocy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kinga Płotka, Julia Rezmer, Marek Klonowski i Ernest Kroll.

Już po pierwszej konkurencji nasi uczniowie uzyskali znaczną przewagę, gdyż zajmowali pierwsze cztery miejsca. Po jeździe na torze przeszkód umocnili się na pozycji lidera, Marek był pierwszy, a Ernest drugi w tej konkurencji. W pierwszej pomocy drużyna straciła tylko jeden punkt i także zajęła pierwsze miejsce.

Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły została zdecydowanym zwycięzcą turnieju. Kolejne miejsca przypadły reprezentantom Mroczna, Tylic, Lipinek i SP 2 w Nowym Mieście. Wyłoniono też najlepszego zawodnika indywidualnie. Został nim Marek Klonowski, który otrzymał w nagrodę rower górski ufundowany przez Starostę Nowomiejskiego p. E. Dembek. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim. Uczniów do turnieju przygotowywał R. Krajnik Galeria foto Galeria video

 

PostHeaderIcon Gminny Konkurs Ortograficzny

 

8 kwietnia 2014 roku w Marzęcicach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentowała Oliwia Płotka z kl. I, Arkadiusz Urbański z kl. II, Roksana Różankowska z kl. III. Uczniowie najpierw pisali pisanie ze słuchu, a w następnej części rozwiązywali rebusy, krzyżówki i łamigłówki. Arkadiusz Urbański z kl. II zajął II miejsce i zakwalifikował się na etap powiatowy. Roksana Różankowska z kl. III zajęła III miejsce, a Oliwia Płotka z kl. I IV miejsce.

GRATULUJEMY!

 

PostHeaderIcon Wojewódzkie biegi przełajowe

9 kwietnia 2014r. w Galinach (powiat Bartoszyce ) odbyły się wojewódzkie biegi przełajowe.

W kategorii kl. IV i młodsi uczestniczyło czworo uczniów naszej szkoły. Chłopcy biegli na dystansie 800 m.

Wśród ok. 150 startujących:

 • Cezary Domżalski był 14
 • Mateusz Lendzion 19
 • Wiktor Auda 30
 • Z powodu kolizji na trasie dalsze miejsce zajął Jakub Lewandowski Galeria foto

  GRATULACJE!
   
  Projekty i akcje
  Licznik odwiedzin