Imieniny

Data: 20 Październik 2018    |    Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Zaproszenie

Zapraszamy Rodziców!

Od września startuje  w naszej szkole program wspierania i podnoszenia kompetencji wychowawczych „Szkoła dla rodziców i wychowawców" w ramach projektu „Edukujemy i przeciwdziałamy przemocy" realizowanego przez GOPS w Kurzętniku. Projekt przewiduje realizację 10 spotkań, na których rodzice będą mieli możliwość zapoznania się między innymi z takimi zagadnieniami: jak karać i nagradzać dzieci, jak motywować ich do współdziałania, konstruktywnie rozwiązywać konflikty, wspierać proces usamodzielniania się dziecka, czy modyfikować niepożądane zachowania dziecka oraz wiele innych wskazówek dotyczących wychowania dzieci. Rodziców chętnych do udziału w programie proszę o zgłaszanie telefonicznie (56 4740825 ) lub osobiście w sekretariacie szkoły do 15 września 2014 r. Grupa może liczyć tylko 13 osób, dlatego też będzie  liczyła się kolejność zgłoszenia. Organizator zapewnia bezpłatne materiały szkoleniowe oraz słodki poczęstunek i kawę. Serdecznie zapraszam - realizator szkolenia Ewa Leśniewska.
 

PostHeaderIcon Bezpiecznie do szkoły

 

5. września 2014 r. uczniowie kl. I - III uczestniczyli w prelekcjach o bezpieczeństwie prowadzonych przez panią Ludmiłę Mroczkowską - policjantkę z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Uczniowie dużo już wiedzieli o tym, jakie są bezpieczne zachowania, Policjantka omówiła podstawowe zasady w ruchu drogowym, podczas kontaktu z  agresywnym zwierzęciem. Przypomniała numery telefonów alarmowych oraz sytuacje, w których można z nich korzystać. Uczniowie dowiedzieli się jakich informacji powinni udzielać zgłaszającemu dzwoniąc po pomoc. Teraz najmłodsi uczniowie już wiedzą jak postępować, aby uchronić się od różnych zagrożeń.Galeria foto
 

PostHeaderIcon Spotkanie Wójta z 6 – latkami

 

2. września 2014r. pierwszoklasistów naszej szkoły odwiedził wójt gminy Kurzętnik - Wojciech Dereszewski. Wójt w sposób szczególny powitał sześciolatków, którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. Pierwszoklasiści entuzjastycznie przywitali gościa z gminy. Chętnie odpowiadali na pytania wójta i opowiadali o swoich wrażeniach z pobytu w szkole.

 

PostHeaderIcon Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

 

1. września o godz. 9:00 zabrzmiał pierwszy dzwonek i rozpoczął się nowy rok szkolny. Pani dyrektor Anna Błaszkowska przywitała wszystkich przybyłych  na uroczystość uczniów,  nauczycieli i rodziców. Szczególne słowa skierowała do sześciolatków, którzy jako pierwsi rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

Więcej…

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin