Imieniny

Data: 25 Wrzesień 2018    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Rada Rodziców

Rok szkolny 2013/2014 dobiegł  końca. Jest to okazja do podsumowań i refleksji dotyczących różnych obszarów życia i funkcjonowania szkoły. Wiele naszych działań zarówno tych dydaktycznych, jak i opiekuńczo-wychowawczych  nie byłoby możliwych bez wsparcia, którego udzielili nam Rodzice i Rada Rodziców.

W imieniu całej społeczności szkolnej: Grona Pedagogicznego, Uczniów i swoim własnym składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za harmonijną współpracę,  inicjatywność i życzliwość  w mijającym roku szkolnym. Dzięki  wsparciu i konstruktywnemu dialogowi mogliśmy wspólnie zrealizować wiele pozytywnych przedsięwzięć. Udało nam się stworzyć miłą, przyjazną i partnerską atmosferę.

Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Liczymy na Państwa pomoc i owocną współpracę również  w nowym roku szkolnym. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.

 

Dyrektor Szkoły

Anna Błaszkowska

 

PostHeaderIcon Wybory do Samorządu uczniowskiego

Dnia 18 czerwca 2014 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. W głosowaniu wzięło udział 16 osób - 4 Samorządy Klasowe z klas II-V. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwała Komisja Wyborcza w składzie:

Ewelina Sosnowska kl. V

Kacper Krajewski kl. IV

Wiktoria Styborska kl. III

Klaudia Stumska kl. II

W skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego weszli kandydaci z największą liczbą głosów:

Przewodnicząca: Julia Rezmer

Zastępca Przewodniczącej: Mariusz Rochewicz

Sekretarz: Mateusz Lendzion

Skarbnik: Monika Dembek

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w wyborach, natomiast zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Obecność w życiu szkolnym, a później w dorosłym życiu obywatelskim, to nie tylko obowiązek, lecz wielka odpowiedzialność.

 

Opiekun SU:

Marlena Kłosowska

 

PostHeaderIcon Przepis na Dzień Dziecka

 

Wspólnie spędzony czas, beztroska zabawa i nowe doświadczenia to przepis na udany Dzień Dziecka uczniów naszej szkoły. Tym razem pogoda była dla nas łaskawa i uczciliśmy nasze święto - Dzień Dziecka.

23. czerwca wyruszyliśmy na wspólną wyprawę do gospodarstwa agroturystycznego w Wielkim Głęboczku. Tam czekało na nas wiele atrakcji. Jeździliśmy konno w siodle, mieliśmy przejażdżkę bryczką po malowniczym leśnym terenie, rozgrywki sportowe, a na zakończenie wspólne ognisko z pysznymi kiełbaskami.

Inicjatywa zorganizowania wyjazdu dla wszystkich uczniów podjęta została przez Radę Rodziców na czele z jej przewodniczącą panią Katarzyną Rezmer. Rada Rodziców sfinansowała nasze atrakcje pozyskując pieniądze poprzez organizację balu karnawałowego.

Dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom, opiekunom za moc atrakcji i ogromną porcję radości, uśmiechu i fantastycznej zabawy. Galeria foto

 

PostHeaderIcon Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi”

 

Nasi uczniowie brali udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci pt.: „Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!" organizowanym przez KRUS.

Plastycznymi pracami zilustrowali bezpieczeństwo swoje i innych na wsi, w otoczeniu rolniczym. Swoimi pracami obrazowali pozytywne i negatywne zachowania związane z pracą i zabawą na terenach rolniczych.

Dwie uczennice zostały nagrodzone w eliminacjach regionalnych za swoje prace:

II miejsce w I grupie wiekowej Monika Gronowska z kl. III

I miejsce w II grupie wiekowej Elżbieta Świniarska z kl. VI

 

Gratulujemy młodym artystkom zdobytego sukcesu!

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin