Imieniny

Data: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny: Albina, Zdzisław

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon II Sesja Młodzieżowej Rady Gminy

 

Dnia 20. listopada 2014r. w Urzędzie Gminy odbyła się II Sesja Młodzieżowej Rady Gminy w Kurzętniku. Sesję otworzyła Przewodnicząca Alicja Kołakowska, po czym Wojciech Dereszewski - Wójt Gminy Kurzętnik, wręczył młodzieży zaświadczenia o przynależności do Młodzieżowej Rady Gminy oraz publikację o Gminie Kurzętnik, podsumowującą 10 lat w Unii Europejskiej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szkoła dla Rodziców i Wychowawców - podsumowanie projektu

 

20. listopada 2014 roku odbyła się ostatnia, podsumowująca sesja programu  „Szkoła dla rodziców i wychowawców". Program realizowany był w ramach projektu „Edukujemy i przeciwdziałamy przemocy", którego organizatorem był GOPS w Kurzętniku.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka i Dzień Życzliwości i Tolerancji

20. listopada odbył się apel kultywujący 25. Rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka oraz przypadającego 21. listopada Dnia Życzliwości i Tolerancji.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Samo zdrowie

 

Podczas spotkania z rodzicami 19.11.2014 włączyliśmy element promocji zdrowego odżywiania, które jest jednym z priorytetów „Wf z klasą". Propagowaliśmy ideę właściwego żywienia poprzez przygotowanie dla rodziców kolorowych kanapek ze zdrowych i świeżych produktów: ciemnego pieczywa, warzyw, wędliny i sera.

Wszystkim bardzo smakowały kanapki i chwalili taką inicjatywę.

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin