Imieniny

Data: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny: Albina, Zdzisław

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon KONKURS ZWIERZAKOLUBNI

Dzieci z punktu przedszkolnego  biorą udział w konkursie ekologicznym "Zwierzakolubni" na portalu internetowym Buliba. Zwracamy się z prośbą o głosowanie na naszą pracę  konkursową - jeża  wykonanego z  ekoodpadów.

Zarówno nasze przedszkolaki, jak również  głosujący mogą wygrać super nagrody. Wystarczy zalogować się na portalu Buliba.pl i w dniach od 27 listopada od godz. 12.00 do 1 grudnia do godz. 23.00 oddać głos na pracę konkursową (można głosować codziennie). Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną!

Liczymy na Was!

Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!

 

PostHeaderIcon 25. listopada Dniem Pluszowego Misia

Pluszowy miś śmiało może stawać w szranki o miano króla przytulanek, a nawet króla wszystkich zabawek. Kiedy nudzą się wszelkie klocki, układanki i lalki, on ciągle zajmuje wysokie miejsce na sentymentalnej liście zarówno każdego dziecka, jak i dorosłego. Pomaga spokojnie przespać całe noce, pociesza, gdy jest smutno i można mu powierzyć wszystkie swoje sekrety.

Święto króla przytulanek zostało ustanowione  w 2002 roku - w 100 rocznicę jego powstania. Aby je uczcić, młodsze dzieci przyprowadziły do naszej szkoły swoich ukochanych pluszowych przyjaciół. Galeria foto

 

PostHeaderIcon Mikołajkowy Turniej Szachowy

 

22.11.2014r. w Nowym Mieście Lub. odbył się organizowany od wielu lat Mikołajkowy Turniej Szachowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestniczyło w nim 12 uczniów naszej szkoły. W kategorii chłopców klas I-III A. Urbański był 6, a M. Różankowski - 14. Wśród dziewcząt klas IV - VI były 4 reprezentantki z naszej szkoły: J. Jadłowska - 5, M. Dembek - 6, A. Puwalska - 9, D. Figurska - 10. Tradycyjnie najliczniej obsadzona była grupa chłopców klas IV-VI (21 uczestników).  Najwyższą lokatę uzyskał w niej W. Auda - 5, W. Sasinowski był 6, a C. Domżalski - 9. Poza dziesiątką znaleźli się: J. Lewandowski (12), A. Mirosław (13) i K. Krajewski (16).

Szachowi pasjonaci po raz kolejny sprawdzili swoje umiejętności, orientację przestrzenną i analityczne myślenie. Gratulujemy! Galeria foto

 

PostHeaderIcon Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

 

21.11.2014r. w Marzęcicach odbyły się  mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. Brała w nich udział także reprezentacja naszej  szkoły. Wśród dziewcząt Julia Rezmer zajęła 1 miejsce, a  Ewelina  Sosnowska - 5. Drużynowo drużyna dziewcząt uzyskała 2. miejsce tuż za ekipą z Kurzętnika. Drużynę chłopców stanowili: Cezary Domżalski i Artur Mirosław. Indywidualnie Czarek był 7, a Artur 10. W efekcie drużyna chłopców zajęła 4 miejsce.

Uczestnikom tenisowych zmagań gratulujemy i życzymy dalszych tenisowych sukcesów. Galeria foto

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin