Imieniny

Data: 24 Sierpień 2019    |    Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Jest wiele dni w roku, które dzieci uwielbiają. Jednym z nich jest Dzień Dziecka. Święto adresowane dzieciom, odbyło się w naszej szkole dnia 31. maja 2019 r. Wydarzenie rozpoczęło się od ciepłych słów powitania przez panią Dyrektor - Annę Błaszkowską, która złożyła wszystkim uczniom najserdeczniejsze życzenia. Do życzeń dołączyła się Rada Rodziców.  Uroczystość przepełniona była atrakcjami o charakterze sportowym. Wspólne gry, zabawy oraz konkurencje sportowe przygotowane dla uczniów klas starszych, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Nasza Rada Rodziców była współorganizatorem wydarzenia. P. Joanna Czepek - przewodnicząca, p. M. Kozicka - skarbnik, p. J. Styborska - sekretarz przygotowały dla wszystkich dzieci słodki poczęstunek oraz napoje. Ogromną radość wywołało wręczenie przez rodziców prezentu - maszyny do popcornu. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali również akcent artystyczny w postaci prezentacji tańca współczesnego oraz spektaklu teatralnego. Na uwieńczenie wyjątkowego dnia, odbyły się seanse filmowe, w których uczniowie brali udział. „Szkolne kino" nabrało jeszcze bardziej realnych kształtów, ponieważ przygotowano popcorn  dla wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie oraz uświetnienie szkolnego wydarzenia. Uczniom naszej szkoły życzymy, by nie tylko Dzień Dziecka był okazją do radości i korzystania z uroków beztroskiego dzieciństwa. Dziękujemy!

 

PostHeaderIcon Dzień Matki w klasach I-III

28 maja odbył się Dzień Mamy. Na początku uroczystości Pani Dyrektor Anna Błaszkowska powitała wszystkie mamy i życzyła udanej zabawy. Słowa do zgromadzonych przekazała również pani kierownik Referatu Oświaty Justyna Sobiesiak oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Grażyna Deranek. Uczniowie klas I -III przygotowali wiersze, piosenki, tańce dla swoich kochanych mam oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane prezenty. Uczniowie przygotowywali się pod opieką swoich wychowawców pani Ewy Leśniewskiej, Sylwii Żelaznej i Renaty Żywickiej. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Nie obyło się bez wspólnych tańców i śpiewów pod kierunkiem pani Haliny Rynkowskiej. To był bardzo udany dzień.
 

PostHeaderIcon Dzień Mamy w punkcie przedszkolnym.

Dnia 27 maja 2019 r. w punkcie przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Szkoły Pani Anna Błaszkowska, która złożyła wszystkim mamom życzenia z okazji ich święta. Wszystkie dzieci słowem piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Po części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach mam zauważyć można było jedno - wzruszenie i dumę swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom piękne laurki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, w którego przygotowanie włączyły się mamy. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.
 

PostHeaderIcon Konsultacje

.
Dnia 23. maja 2019 r. (czwartek) w godz. od 16.00 do 17.00 odbędą się w naszej szkole konsultacje dla rodziców.
.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin