Imieniny

Data: 18 Czerwiec 2019    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Konsultacje

.
Dnia 23. maja 2019 r. (czwartek) w godz. od 16.00 do 17.00 odbędą się w naszej szkole konsultacje dla rodziców.
.
 

PostHeaderIcon Photon w przedszkolu

Dzieci w przedszkolu mają możliwość zabawy z robotem Photon. Photon to interaktywny robot edukacyjny, który wprowadza dzieci w świat programowania. Uczy logicznego myślenia, nowych technologii, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwijania pamięci. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Interaktywny robot został przyjęty przez przedszkolaków z entuzjazmem i ciekawością.
 

PostHeaderIcon Zbigniew Burzacki - Sołtys wsi Brzozie Lubawskie

Dnia 13 maja 2019 r. gościliśmy w punkcie i oddziale przedszkolnym Pana Zbigniewa Burzackiego - Sołtysa wsi Brzozie Lubawskie. W bardzo ciekawy i interesujący sposób Pan Sołtys opowiadał dzieciom o swojej często niełatwej pracy na rzecz lokalnej społeczności. W ramach akcji czytelniczej „Czytanie na dywanie" nasz niezwykły gość przeczytał dzieciom bajki. Przedszkolaki podziękowały za poświęcony czas, a w dowód wdzięczności wręczyły pamiątkową laurkę. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy Panu Sołtysowi Zbigniewowi Burzackiemu za przyjęcie naszego zaproszenia.
 

PostHeaderIcon I Powiatowy Konkurs Matematyczny

Dnia 13 maja odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas ósmych w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie. W zmaganiach wzięlo udział 9 szkół z powiatu nowomiejskiego. Każda szkołę reprezentował jeden uczeń klasy ósmej. Naszą szkołę reprezentowała Dorota Figurska, która zdobyła I miejsce. Gratulujemy.

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin