Imieniny

Data: 24 Sierpień 2019    |    Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Informacja

Dnia 19. stycznia 2019 r. obowiązywać będzie żałoba narodowa, ogłoszona przez Prezydenta RP z powodu śmierci Pana Pawła Adamowicza - Przydenta Miasta Gdańsk. Jako szkoła samorządowa, włączamy się w solidarne uczestnictwo w żałobie narodowej, poświęcając ten czas dla zadumy i refleksji związanej z minionym, tragicznym wydarzeniem.

Bal Karnawałowy w najbliższą sobotę nie odbędzie się. Zgodnie z powyższym, punkty zawarte w harmonogramie balu, zostaną zrealizowane w nastepujących dniach:

6. lutego 2019 r. na drugiej godzinie lekcyjnej odbędzie się przedstawienie "Calineczka" dla: PP, "0", I-III.

8. lutego 2019 r. na godzinie wychowawczej odbędzie się konkurs "Mam talent".

 

PostHeaderIcon Spotkanie z rodzicami

Dnia 17. stycznia 2019 r. (czwartek)
odbędzie się wywiadówka dla rodziców.
godz. 15.00 - wywiadówka dla Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego.
godz. 16.00 - zebranie ogólne i spotkanie w klasach.
 

PostHeaderIcon Uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia

21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu uczniów klasy czwartej. Jasełka łączyła współczesny styl z tradycją. Obejrzeliśmy sceny z udziałem sportowców, dziewcząt z dyskoteki, portiera i hotelarza oraz bezdomnych z dworca, byli także aniołowie i Święta Rodzina. Wzruszające teksty przeplatane były kolędami w wykonaniu chóru, Marii Gruźlewskiej, Oliwii Płotki, a także pani Haliny Rynkowskiej. Życzenia złożyła pani Dyrektor Anna Błaszkowska, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Czepek oraz ksiądz Bernard Zakrzewski. Uroczystość została przygotowana pod kierunkiem pani Haliny Rynkowskiej i pana Zbigniewa Osmańskiego. Galeria foto.
 

PostHeaderIcon Życzenia Świąteczne

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin