Imieniny

Data: 23 Luty 2018    |    Imieniny: Romana, Izabela, Damian

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Festiwal Piosenki Świątecznej w Tereszewie

W dniu 14.12.2017r. nasze uczennice Anastazja Kłosowska (kl.I) i Maria Gruźlewska (kl.III) pod opieką nauczyciela muzyki Haliny Rynkowskiej brały udział w Festiwalu Piosenki Świątecznej w Tereszewie. Wokalistki odniosły ogromny sukces ponieważ każda z nich zajęła I miejsce w swojej kategorii. Serdecznie gratulujemy Anastazji i Marysi i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!!!
 

PostHeaderIcon Lekcja otwarta w klasie VII

Dnia 14. grudnia 2017 r. odbyła się lekcja otwarta przeprowadzona przez panią Justynę Nizgorską "Wykrywanie składników pokarmowych w produktach spożywczych - zajęcia laboratoryjne", na której zagościli rodzice uczniów klasy VII oraz Pani Dyrektor Anna Błaszkowska.
 

PostHeaderIcon Akcja "Świąteczna Pomoc Polakom na Kresach"

Zbiórka żywności i słodyczy w ramach Akcji "Świąteczna Pomoc Polakom na Kresach". Z pozdrowieniami od Szkoły Podstawowej im. Orła Białego!
 

PostHeaderIcon Mikołajkowa noc w bibliotece

Mikołajkowa noc w bibliotece za nami. Chętni uczniowie z III, V, VI i VII klasy spędzili noc w naszej szkole. Była to noc nietypowa i pełna wrażeń. Na pewno nie można było narzekać na nudę. Czas szybko minął na wykonywaniu zadań rozwijających wyobraźnię i kreatywność, promujących czytanie książek - przygotowanych przez nauczyciela biblioteki p. E. Leśniewską, którą wspomagała p. H. Rynkowska. Uczniowie układali wiersze, wykonali książkową choinkę, ze starych kart bibliotecznych zaprojektowali biblioteczną choinkę. Odbyły się również „biblioteczne podchody" oraz sesja fotograficzna „Z książką mi do twarzy". Nie zabrakło zabaw integracyjnych i teatralnych a nawet harcerskich.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin