Imieniny

Data: 20 Sierpień 2018    |    Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Finał wojewódzki BRD

17.05.2018 r. w Elblągu odbył się Finał wojewódzki Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestniczyła w nim również reprezentacja naszej szkoły w składzie: Klaudia Stumska, Otylia Ulińska, Michał Różankowski, Wiktor Sasinowski.  Nasi uczniowie po zwycięstwie w eliminacjach powiatowych reprezentowali Powiat nowomiejski na etapie wojewódzkim. Uczestnicy finału zmagali się w czterech konkurencjach: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego,  jazda na miasteczku ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód oraz pierwsza  pomoc  przedmedyczna. Ostatecznie po podsumowaniu wszystkich konkurencji i ogłoszeniu wyników okazało się, że nasza drużyna zajęła 2. miejsce. Nasi uczniowie otrzymali w nagrodę Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz indywidualnie -drony. Gratulujemy naszym reprezentantom i ich opiekunowi - R. Krajnikowi, który w tym roku po raz 30. przygotowywał uczniów szkoły do Turnieju BRD.
 

PostHeaderIcon Blog o bezpieczeństwie w sieci

Blog o bezpieczeństwie w sieci - nowa inicjatywa Akademii NASK. W imieniu Akademii NASK chcemy zaprosić do lektury nowego bloga poświęconego bezpieczeństwu w sieci. Na blogu znajdziemy ciekawe artykuły, raporty z najnowszych badań, a także porady ekspertów w kwestiach związanych ze światem internetu, wywiady ze specjalistami i praktykami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Znajdzie się też miejsce na recenzje ciekawych publikacji, informacje o ważnych wydarzeniach.
Serdecznie zapraszamy! https://akademia.nask.pl/blog.html
 

PostHeaderIcon Tydzień pod hasłem "NIE dla śmieci w sieci".

 

PostHeaderIcon Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania.

16 maja 2018 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie. Naszą szkołę reprezentowali: Roksana Karbowska- kl. I, Magdalena Kozłowska - kl.II i Przemysław Margalski- kl.III. Zadanie konkursowe polegało na pięknym przeczytaniu legendy. Magdzie udało się wywalczyć II miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekę nad uczniami sprawowała Sylwia Żelazna.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin