Imieniny

Data: 23 Luty 2018    |    Imieniny: Romana, Izabela, Damian

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Świąteczny Orli Goniec

"Orli Goniec" nr 7 już od piątku dostępny w naszej szkole!
 

PostHeaderIcon Projekt Christmas Cards Exchange

W ostatnim czasie nasi uczniowie prężnie działali i przygotowywali piękne kartki świąteczne z myślą o swoich rówieśnikach na terenie Europy. Dzięki solidnej pracy naszych uczniów do 6 krajów partnerskich (Ukraina, Litwa, Włochy, Turcja, Czechy, Niemcy) trafi ponad 100 kartek. Kartki zostały posegregowane, włożone do odpowiednich kopert i wysłane. Miejmy nadzieje, że dotrą do dzieci tuż przed Wigilią. My także otrzymaliśmy już kartki z Litwy, Czech i Niemiec. Nasi uczniowie mogą je oglądać na lekcjach j. angielskiego. Na resztę czekamy z niecierpliwością. Nauczyciel j. angielskiego bardzo dziękuję uczniom za ich zaangażowanie w tworzenie projektu!

 

PostHeaderIcon Warsztaty Bożonarodzeniowe

By móc jeszcze bardziej poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IV-VII wraz z nauczycielką j. angielskiego Anną Pąk uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych. W czasie spotkania, przy dźwiękach świątecznych piosenek uczniowie wykonali piękne lampiony i inne ozdoby. Radość uczniów z efektów ich pracy była wielka.
 

PostHeaderIcon Uroczystość wigilijna w przedszkolu

Dnia 15 grudnia 2017 r. w punkcie przedszkolnym odbyła się uroczystość wigilijna z udziałem rodziców, połączona z występem jasełkowym w wykonaniu najmłodszych przedszkolaków. W przedstawieniu jasełkowym o narodzinach Jezuska wystąpiły 3 ,4 i 5 latki, przygotowane przez wychowawczynię Ewę Zalewską oraz opiekunkę Joannę Fanslau. Maluszki pięknie recytowały, świetnie wczuwając się w swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki, grały na instrumentach i tańczyły. Występ dzieci zdobył wielkie uznanie publiczności oraz duże brawa. Następnym punktem uroczystości było wręczenie rodzicom bombek, wykonanych przez dzieci oraz prezentów od pani dyrektor. Najmłodsi otrzymali zabawki edukacyjne do zabawy w przedszkolu. Każde dziecko dostało również książeczkę pt: "Przygody Oli", napisaną przez nauczycielki przedszkola z Marzęcic. Spotkanie wigilijne zakończył poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków. Spotkanie wigilijne w przedszkolu wprowadziło wszystkich zebranych w świąteczny nastrój.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin