Imieniny

Data: 18 Październik 2019    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Światowy Dzień Wody

 

W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim odbył się 20 marca apel poświęcony Światowemu Dniu Wody. Podczas uroczystości uczniowie z klasy VIII oraz VII przygotowujący apel pod kierunkiem pani Emilii Jankowskiej przekazali informacje oraz ciekawostki dotyczące istotnych zagadnień związanych z wodą oraz dla całej społeczności szkolnej przygotowali doświadczenia chemiczne związane z tematyką wody. W trakcie apelu klasa III pod kierunkiem pani Renaty Żywickiej przygotowała część artystyczną związaną z zagadnieniami wody i jej znaczenia w życiu codziennym człowieka.
Ogłoszony został również konkurs na plakat związany ze Światowym Dniem Wody. W kategorii klas I -III:
I miejsce zajęła klasa III,
II miejsce zajęła indywidualnie Karbowska Roksana
III miejsce zajęła klasa II
W kategorii klas IV - VIII:
I miejsce zajęła klasa VIII
II miejsce zajęła klasa VI
II miejsce zajęła indywidualnie Kozicka Aniela.
Wszystkim klasom i całej społeczności szkolnej dziękujemy za zaangażowanie, gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć związanych z tematyką wody.

 

 

PostHeaderIcon „Dzień Kobiet”- na wesoło

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na początek powitano dyrektor naszej szkoły panią Annę Błaszkowską, przedstawicieli Rady Rodziców oraz wszystkich uczestników. Następnie na scenę wkroczyli członkowie koła taneczno-teatralnego i zespołu wokalnego. Było wiele śmiechu, muzyki i braw. Nie zabrakło też życzeń i kwiatów dla wszystkich pań od męskiej części pracowników i od Samorządu Szkolnego, które złożono na ręce dyrektor szkoły pani Anny Błaszkowskiej. Część artystyczna została przygotowana pod kierunkiem p. Ewy Leśniewskiej i p. Haliny Rynkowskiej. Galeria foto.
 

PostHeaderIcon Wakacje 2019 w Kaczym Bagnie

 

PostHeaderIcon Komunikat

.
.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin