Imieniny

Data: 18 Czerwiec 2019    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Ten dzień przypomina nam o roli i miejscu języka polskiego w życiu każdego Polaka.
W ramach obchodów tego święta, w szkole zorganizowano szereg działań. W tym dniu lekcje języka polskiego obfitowały w gry i zabawy językowe. Uczniowie rozwiązywali rebusy, krzyżówki, anagramy, zagadki logiczne, grali w kalambury. ,,Bawiąc się" językiem polskim, pogłębiali swoją wiedzę. Galeria foto.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Bezpiecznego Internetu "Działajmy razem"

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, w celu podwyższenia poziomu wiedzy i propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Realizujemy w ten sposób kierunki polityki oświatowej państwa. W ramach przedsięwzięcia DBI w naszej szkole przeprowadzono szereg inicjatyw. Przeprowadzono prelekcje a uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne. Wykonali gazetki tematyczne i plakaty o zasadach bezpiecznego internetu. Klasy I-III brały udział w konkursie plastycznym a klasy IV-VIII w konkursie wiedzy o bezpiecznym internecie. Najlepsze prace z poszczególnych klas zostały nagrodzone. Są to Amelia i Patryk Waruszewscy kl. I, Maja Jacuńska kl. II, Marcel Malinowski kl. III, Wiktor Wilkowski kl. IV, Mateusz Figurski kl. V, Nikola Styborska kl. VI, Klaudia Stumska kl. VII i Dorota Figurska kl. VIII. Dziękujemy uczniom za udział i gratulujemy wysokich wyników. Galeria foto.
 

PostHeaderIcon Kamizelki ostrzegawcze dla naszych uczniów.

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjno-Informacyjnej pn."Bezpieczna Droga" uczniowie klas I-VIII otrzymali kamizelki ostrzegawcze dla poprawy własnego bezpieczeństwa na drodze. Kampania współfinansowana jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości RP.

Serdecznie dziękujemy!

 

PostHeaderIcon Komunikat

.
.
.
.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin