Imieniny

Data: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Dzień Wielokulturowości.

30 listopada w naszej szkole odbyło się wydarzenie promujące naukę języków obcych pod hasłem "Dzień Wielokulturowości". Głównym jego celem było zapoznanie uczniów z zwyczajami, historią oraz kulturą krajów tj. Rosja, Niemcy i Wielka Brytania, a poprzedzała je realizacja konkursu pod tytułem "Barwy języka". Konkurs polegał na pokazaniu symbolu, skojarzenia związanego z danym językiem obcym. Uczniowie chętnie włączyli się do konkursu, przynosząc piękne i kreatywne prace, a jego rozstrzygnięcie nastąpiło podczas apelu. Galeria foto.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Andrzejki

Dnia 30 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem przygotowali na ten dzień wiele atrakcji dla wszystkich dzieci i nauczycieli. Uczennice wróżyły na przerwach, przygotowały również tematyczną gazetkę związaną z tym świętem. Nie obyło się również bez smakołyków. Każdy mógł spróbować wypieków uczennic - ciasteczek z wróżbą. Było dużo śmiechu z wróżb, które kryły się w ciasteczkach. Dużo radości dostarczały dzieciom również przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości. Dziękujemy za tak liczny udział w naszej akcji! Galeria foto.
 

PostHeaderIcon Harcerski Wieczór Filmowy.

Dnia 30 listopada nasi harcerze mieli okazję wspólnie spędzić czas na Pierwszym Wieczorze Filmowym organizowanym w naszej szkole. W dobrej atmosferze obejrzeliśmy film 'To się w głowie nie mieści', który opowiada o emocjach. Nie zabrakło również czasu na wspólne zabawy i integrację. Galeria foto.
 

PostHeaderIcon Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu"

W dniu dzisiejszym dyrektor szkoły - Anna Błaszkowska odebrała w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu" przyznany przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty.
Działania podejmowane przez społeczność szkolną służyły kształtowaniu tożsamości narodowej i upowszechnianiu wiedzy na temat polskiej historii, a także rozwijaniu kreatywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i społecznych w aspekcie zarówno lokalnym, jak i państwowym. Realizacja wytyczonych w ramach Certyfikatu zadań przyczyniła się do poszukiwania nowych, skutecznych rozwiązań, podnoszących atrakcyjność i efektywność pracy szkoły w obszarze kształcenia i wychowania patriotycznego. Koordynatorkami projektu były: Ewa Leśniewska i Anna Pąk. Gratulujemy! Galeria foto.
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin