Imieniny

Data: 23 Luty 2018    |    Imieniny: Romana, Izabela, Damian

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon „ZABŁYŚNIJ NA DRODZE”

Ferie zimowe zbliżają już się wielkimi krokami. W dniu dzisiejszym odwiedziła nas dzielnicowa Gminy Kurzętnik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim - mł. asp. Jarmila Mówińska oraz st. asp. Martyna Roch - Szkutnik, które przeprowadziły prelekcję na temat zasad bezpiecznych zachowań na drogach i podczas zabaw zimowych w czasie trwania ferii zimowych. Pani dzielnicowa przekazała również założenia programu: „Dzielnicowy bliżej nas" - Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Przedsięwzięcie połączone było z akcją związaną z poprawą widoczności dzieci na drodze. Podczas prelekcji uczniowie klas I-IV mieli okazję zapoznać się z prezentacją na temat bezpieczeństwa przygotowana przez panią Kasię Dembek. Uczniowie otrzymali odblaski od Wójta Gminy Kurzętnik - pana Wojciecha Dereszewskiego. Dziękujemy serdecznie Gminie Kurzętnik oraz Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim za kształtowanie świadomości młodych ludzi na temat bezpieczeństwa.
 

PostHeaderIcon Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Już po raz kolejny bierzemy udział w Dniu Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci", który odbędzie się 6 lutego 2018 r. Zapraszamy do odwiedzania strony http://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html
 

PostHeaderIcon Platforma lektury.gov.pl

Ruszyła platforma lektury.gov.pl
W jednym miejscu na platformie http://lektury.gov.pl/ uczniowie znajdą ponad 700 utworów z kanonu lektur szkolnych - informuje Ministerstwo Rozwoju. Obecna wersja ma charakter pilotażowy, który zakończy się wraz z obecnym rokiem szkolnym 2017/2018.
 

PostHeaderIcon Gramy z WOŚP

 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin