Imieniny

Data: 23 Luty 2018    |    Imieniny: Romana, Izabela, Damian

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Bal karnawałowy 2018

 

PostHeaderIcon W Brzoziu Lubawskim znowu zagrała WOŚP

Dzięki otwartym sercom naszych darczyńców zebraliśmy 2188,40 zł. Wolontariuszki: Ola Auda, Roksana Cegielska, Klaudia Stumska, Hania Wiśniewska pod opieką pani Ewy Leśniewskiej i pani Sylwii Żelaznej, mimo chłodu dzielnie kwestowały. 
Braliśmy też udział w finale WOŚP, który odbywał się na hali sportowej SP im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku. Swoje występy zaprezentowały solistki Maria Gruźlewska i Anastazja Kłosowska, przygotowywane przez panią Halinę Rynkowską oraz zespół taneczny przygotowywany przez panią Ewę Leśniewską.
 

PostHeaderIcon Lekcja otwarta ze strażakiem.

12 stycznia 2018 odbyła się lekcja otwarta dla nauczycieli i rodziców w klasie III, pod kierunkiem wychowawcy p. Ewy Leśniewskiej. Była to lekcja inna niż zwykle, ponieważ uczestniczyła w niej dyrektor szkoły p. Anna Błaszkowska, nauczyciele, rodzice i gość szczególny pan Wojciech Dembowski, który przybliżył uczniom pracę strażaka. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali o tej trudnej i odpowiedzialnej pracy. Dziękujemy panu Wojciechowi Dembowskiemu za uatrakcyjnienie lekcji.
 

PostHeaderIcon "Let's read"

"Let's read" to nasza szkolna akcja, która ma na celu propagowanie czytania. Dzięki temu przedsięwzięciu uczniowie klas młodszych mają okazję wysłuchać bajek czytanych w języku angielskim przez uczennice klasy VII. W dniu dzisiejszym klasę III odwiedziła Dorota Figurska, która przeczytała dzieciom angielską wersję bajki pod tytułem "Piękna i Bestia". Dzieci wysłuchały jej z wielkim zaciekawieniem. Już czekamy na kolejne spotkania, a Dorocie bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję!
 
Projekty i akcje
Licznik odwiedzin